Producent szlafroków damskich i męskich L&L

Firma istnieje od 1979r. Specjalizuje się w produkcji szlafroków damskich, męskich oraz dziecięcych z najlepszych materiałów: frotte wellsoft, multisoft, termofrotte, frotte 100 % bawełny.

Jako zakład produkcyjny możemy wykonać prawie każde zlecenie otrzymane od Klienta hurtowego. Szczególnie polecamy nasze wyroby agencjom reklamowym i koncernom w ramach programów lojalnościowych i upominkowych.

Nasze szlafroki noszą już klienci największych firm w Polsce, które wychodzą z założenia, że upominek musi być ładny, trwały i kojarzący się z dobrą marką. Odbiorcom zamawiającym ilości hurtowe proponujemy indywidualne rabaty. Na życzenie możemy przygotować oryginalne aplikacje oraz uszyć szlafroki według sugerowanego wzoru, koloru i kroju.

W przypadku sprzedaży naszych produktów przez internet oferujemy profesjonalnie wykonane zdjęcia modeli, katalogi oraz próbki materiału. W przypadku zarejestrowania się na naszej stronie istnieje możliwość otrzymywania na bieżąco aktualności o nowych produktach. Dostawy zamówionego towaru odbywają się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, co gwarantuje dostawę na następny dzień po zamówieniu.

Firma sukcesywnie zdobywa nowe rynki zbytu. Szlafroki firmy L&L są do kupienia w całej Europie, USA i Kanadzie.